حافظه عالیجناب؛

جناب آقای هاشمی سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چندی قبل حرف هایی از امام به خاطر مبارکتان رسیده بود در باره شعار مرگ بر آمریکا. حرف هایی که گویا نگه داشته بودید برای روز مبادا. البته گویا امام این حرف ها را در گوشی به شخص شما گفته و این در گوشی گفتن های امام به شما هم حکایتی طولانی دارد. و لی نمیدانم چرا همه را یک باره رو نمیکنید و خلاص…شاید برای آینده بچه های شما امام هم چیزی گفته باشد، مثلا یادتان نمی آید امام گفته باشد به مهدی هاشمی بگویید سال ۸۸ بعد از همکاری با بیگانگان برای براندازی نظام فقط و فقط وفقط جهت ادامه تحصیل به لندن برود یا احیانا امام نگفته بودند به فائزه هاشمی بگویید سال هشتاد و هشت دست در دست امریکا و انگلیس سعی کند نظام را ساقط کند. یا اصلا یادتان نمی آید امام گقته باشد همسر مکرمتان  باید مردم را برای تظاهرات علیه نظام به خیابان ها دعوت کند؟اصلا بیشتر فکر کنید شاید امام گفته باشد هاشمی و خانواده اش جزء السابقون السابقون اند؟یا مثلا روز قیامت ملاک سنجش اعمال هاشمی و خانواده اش هستند؟

جناب  هاشمی قربان آن حافظه تاریخیتان! یادتان می آید امام در وصیت نامه اش برای ما و شما نوشت: اگر این جمهوری اسلامی شکست بخورد به جای آن یک رژیم اسلامی دلخواه بقیة الله ـ روحی فداه‌ ـ یا مطیع امر شما آقایان تحقق نخواهد پیدا کرد، بلکه یک رژیم دلخواه یکی از دو قطب قدرت به حکومت می‌رسد و محرومان جهان، که به اسلام و حکومت اسلامی رو[ی] آورده و دل باخته‌اند، مأیوس می‌شوند و اسلام برای همیشه منزوی خواهد شد؛ و شماها روزی از کردار خود پشیمان می‌شوید که کار گذشته و دیگر پشیمانی سودی ندارد.

حتما قضایای ۸۸ و نقش فرزندانتان و مواضع خود را هم به یاد دارید…

آقای هاشمی اجساد حجاج ایرانی را به یاد دارید؟به یاد دارید اماممان فرمود: دیگر امریکا و آل سعود، بر خلاف راه و رسم آزادگی، از زنان و مردان، از مادران و پدران شهید، از جانبازان بی‏پناه ما کشته‏ها گرفتند؛ و در آخرین لحظات نیز با ناجوانمردی و قساوت بر پیکر نیمه‏جان سالخوردگان و بر دهان تشنه و خشکیدهٔ مظلومان ما تازیانه زدند و انتقام خود را از آنان گرفتند.

بادتان می آید اماممان گفت: پیامبر اسلام نیازی به مساجد اشرافی و مناره‏های تزئیناتی ندارد. پیامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پیروان خود بوده است که متأسفانه با سیاستهای غلط حاکمان دست نشانده به خاک مذلت نشسته‏اند. مگر مسلمانان جهان فاجعهٔ قتل عام صدها عالم و هزاران زن و مرد فرقه‏های مسلمین را در طول حیات ننگین آل سعود و نیز جنایت قتل‏عام زائران خانهٔ خدا را فراموش می‏کنند؟ مگر مسلمانان نمی‏بینند که امروز مراکز وهابیت در جهان به کانونهای فتنه و جاسوسی مبدل شده‏اند، که از یک طرف اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان، اسلام ملاّهای کثیف درباری، اسلام مقدس نماهای بیشعور حوزه‏های علمی و دانشگاهی، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت، اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه‏داران بر مظلومین و پابرهنه‏ها، و در یک کلمه «اسلام امریکایی» را ترویج می‏کنند؛ و از طرف دیگر، سر بر آستان سرورخویش، امریکای جهانخوار، می‏گذارند.

جناب هاشمی فدای دغدغه امام داشتنتان! یادتان می آید حضرت امام خمینی فرمود: حال باید به آن آخوند مزدور که فریاد مرگ بر امریکا و اسرائیل و شوروی را خلاف اسلام می‏داند گفت تأسی به رسول خدا و متابعت از امر خداوند تعالی خلاف مراسم حج است؟ آیا تو و امثال تو آخوند امریکایی فعل رسول اللّه‏ ـ صلی‏اللّه‏ علیه و آله و سلم ـ و امر خداوند را تخطئه می‏کنید.

نه یادم نبود این امام ماست که بی واهمه به امریکا تشر میزند و آل سعود را خائن به اسلام معرفی میکند…نمیدانم شما از امامتان چه در ذهن دارید…آقای هاشمی! آن امامی که ساخته اید را برای خودتان در گوشه ذهنتان نگه دارید و بگذارید ما امام را از حرف های خودش بشناسیم نه از حرف های در گوشی اش با شما…بگذارید ما امام را آنگونه که هست بشناسیم و نه آنگونه که مطابق سلیقه شماست…

 

پایگاه خبری صبح رزن:علیرضا بهشتی خواه