در ادامه می توانید دو مطلب از دکتر رائفی پور و خبرگزاری فارس در مورد توطئه ایی احتمالی در المپیک لندن 2012 بخوانید.

1.

شاید در میان صهیونیست پژوهان کمتر کسی در دنیا باشد که حادثه یازده سپتامبر را کار خود این شبکه شیطانی نداند، بلکه پر واضح است این اتفاق در نوع خود شگفت انگیز ، از سالها پیش برنامه ریزی شده بود  تا به بهانه آن غرب نظم نوین جهانی خود را آغاز کند.


بسم الله الرحمن الرحیم

شاید در میان صهیونیست پژوهان کمتر کسی در دنیا باشد که حادثه یازده سپتامبر را کار خود این شبکه شیطانی نداند، بلکه پر واضح است این اتفاق در نوع خود شگفت انگیز ، از سالها پیش برنامه ریزی شده بود  تا به بهانه آن غرب نظم نوین جهانی خود را آغاز کند.

نقشه ای بسیار قدیمی که نخستین نشانه های آن را می بایست در کتاب "لیبر" آلیستر کراولی جستجو نمود.

دلایل خود ساخته بودن این حادثه دست ساز توسط صهیونیست ها آنقدر متعدد و متواتر است که سخن گفتن از آن مثنوی صد من کاغذ می طلبد.

هرچند صهیونیستها هنوز هم آن اتفاق را با دلایل کودکانه توجیه می کنند و حتی برخی دلقک مآبان در داخل نیز با تکاپویی مضحک سعی در زدودن اتهام از چهره یارانشان در خارج از کشور را داشته و دارند! لیکن آن حادثه برای کسانی که قلبی آگاه و روحیه ای حقیقت جو دارند اظهر من الشمس است.

آنچه حقیر را بر یادداشت این متن واداشت نه بازگویی دوباره دلایل  بلکه امکان رخداد دوباره چنین داستانی است ...

نه در امریکا بلکه این بار در لندن و انگلیس.

تقریبا تمام نشانه هایی که قبل از حادثه یازده سپتامبر در امریکا دیده و احصا شده  در این المپیک نیز قابل ردیابی است.

1-   جابجایی ملکه انگلیس از کاخ باکینگهام ( اقامتگاه اصلی خانواده سلطنتی انگلیس) به بهانه رکود اقتصادی و نیاز به درآمد اجاره 30 هزارپوندی اتاقهای این قصر!!!

2-   شعار المپیک که دو پهلو استفاده شده است و "ما قربانیان المپیک 2012 هستیم" نیز معنی می دهد: "We are all mascots of London 2012"

3-   جابجای دفتر BBC از بوش هاوس به شفردس بوش

4-   اشارات ریز و زیرکانه در فیلم ها،انیمیشن ها و بازی های مختلف به انفجاری بزرگ در لندن (علی الخصوص متروی این شهر) همچنان که در فیلم های قبل از حادثه سپتامبر نیز به وفور دیده بودیم.(مهمترین نشانه ها در فیلم 2012 وجود دارد ).

5-    نشان و نماد این بازی ها "ZION" و نیز استفاده از دو عروسک شبیه به ) Anti cristدجال (

6-   تدابیر شدید امنیتی و باور نکردنی و بی سابقه  که جوی کاملا امنیتی به این مسابقات داده است.

7-   حضور شرکت های بد نام در کشتار مردم ، مانند "dow chemicals" به عنوان اسپانسر بازی ها که در قتل عام 25000 نفراز شهروندان بوپال نقش داشت.

8-   جنگ روانی ، آماده سازی ذهنی و پروپاگاندای تبلیغاتی علیه ایران توسط رسانه های صهیونیستی و وابسته به ملکه انگلیس همچون  BBCمبنی بر خطر بزرگ ایران هسته ای و نیز شایع شدن اخباری مبنی بر تهدید تروریستی بازی های لندن و احتمال انفجار هسته ای و یا حمله بیولوژیک در بازی ها !!!.

9-   نیاز جدی اسرائیل به یک بمب خبری برای برون رفت از گرداب بیداری اسلامی و ایجاد بهانه ای برای درگیر کردن اذهان عمومی  و یا حتی درگیری کشورهای اسلامی با هم (مقاله گوردون داف، کارشد ارشد مسایل نظامی)، قطعا اسرائیل به دنبال آن است که یا کشورهای عربی ، اسلامی را به جان هم بیاندازد(جبهه عربی مقابل سوریه و ایران وحزب الله) و یا کشورهای غربی را به سود خود وارد جنگ با کشورهای اسلامی کند (در گیری نظامی ناتو با سوریه یا ایران).

و دیگر دلایلی از این دست نشان می دهد احتمال وقوع حادثه ای شبیه به یازده سپتامبر در بازی های المپیک که 203 کشور(تعداد کشورهایی که از سوی سازمان ملل به رسمیت شناخته شده اند 193 مورد می باشد) در آن حضور دارند محتمل است. چراکه شوک حاصل از  این اتفاق ، به سبب شرکت ورزشکارانی از سرتا سر جهان به واقعه ای جهانی و داغی بزرگ بدل خواهد ساخت ،

غرب قطعا به دنبال راه فراری برای برون رفت از تمامی مشکلاتی است که به سبب بیداری اسلامی و گسترش فرهنگ مقاومت و همچنین بحران های بزرگ مالی با آن مواجه است.بی شک داشتن آمادگی و اندیشیدن تدابیری برای مواجهه با شیطنت صهیونیست ها شرط عقل است. حتی اگر بپذیریم در المپیک اتفاقی رخ ندهد لیکن مدل تاریخی رفتاری صهیونیست ها نشان می دهد  هنگامی که توجه مردم به مقوله ای خاص معطوف بوده (مانند  بازی های جام جهانی ) شیطنت های آنها شکلی خاص به خود گرفته است.

آماده کردن اذهان عمومی جهانی برای ماجرا جویی های نظامی مانند حمله به سوریه و یا حتی ایران مستلزم یک اتفاق بزرگ است.لذا آینده پژوهی و حدس زدن عملکرد دشمن همچون بازی شطرنجی است که با توجه به نحوه و مدل گذشته دشمن بسیار مفید واقع خواهد شد.

آنچه خواندید فقط و فقط  یک تحلیل سیاسی است قطعا تاریخ مبارزات تشیع شاهد موارد متعددی است که خدا وند متعال در آخرین لحظات تمام فتنه های دشمن را نقش بر آب کرده است.مانند بازی های جام جهانی افریقای جنوبی که احتمال حمله به لبنان یا سوریه در آن می رفت ولی به خاطر حادثه غیر منتظره  کشتی های آزادی و حمله به این کشتی ها توسط اسرائیل و افزایش نفرت عمومی از اسرائیل، صهیونیست ها ترجیح دادند با ، بازی های جام جهانی فعلا جو حاصل از این حمله را تلطیف کنند و ماجراجویی های  جدید را به آینده موکول نمایند .ناگفته نماند وضوح نشانه های المپیک لندن حتی افرادی همچون دیوید آیک را نیز به سخن گفتن واداشت، به هر حال باید هوشیار بود.

وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْماکِرینَ.

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت که صد البته نزدیک است.

.............

نقل از وبلاگ دکتر رائفی پور

آدرس مطلب : http://antisemitism.blogfa.com/post-90.aspx

...........................................................

2.

آیا المپیک لندن 11 سپتامبری دیگر خواهد بود؟

خبرگزاری فارس:در حالی که چند روز تا آغاز المپیک لندن باقی مانده، موج جدید رسانه‌های صهیونیستی مبنی بر تهدیدات تروریستی این مسابقات، بیشتر به زمینه‌چینی برای وقوع توطئه‌ای مشابه حادثه 11 سپتامبر با هدف اتهام‌زنی به ایران، می‌ماند.

خبرگزاری فارس: آیا المپیک لندن 11 سپتامبری دیگر خواهد بود؟

به گزارش فارس، چند روز بیشتر به برگزاری مسابقات المپیک لندن باقی نمانده است و ورزشکاران کشورهای مختلف به مرور و در قالب کاروان‌های ورزشی عازم لندن می‌شوند تا در مراسم افتتاحیه حاضر شوند.

اما این دوره از رقابت‌های المپیک لندن بیشتر از دوره‌های قبلی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. در این یادداشت سعی داریم به چرایی این موضوع بپردازیم:

برای بررسی پشت پرده‌های المپیک لندن نیاز است گریزی به اتفاقات سیاسی چند ماه گذشته بزنیم؛

از ابتدای سال انفجارهایی در کشورهای گوناگون از قبیل تایلند، هند و اخیرا در اتوبوسی در بلغارستان رخ داده که رژیم صهیونیستی بدون ارائه مدرک محکمه‌پسندی مسئولیت این انفجارها را به گردن جمهوری اسلامی ایران انداخته است.

اما از سوی دیگر اخبار پشت پرده از المپیک نشان می‌دهد جهانیان برای یک اتفاق تازه شبیه به ماجرای 11سپتامبر آماده می‌شوند. زمینه‌سازی‌ها از لندن بیانگر وقوع یک انفجار یا کشتار دسته جمعی در حین بازی‌های المپیک است که با توجه به زمینه‌سازی‌ها در سال‌های گذشته، این اتفاق به گردن اسلامگرایان خواهد افتاد و در دیدگاهی متفاوت می‌توان از این انفجارها به عنوان بهانه‌ای برای شروع یک نزاع جدید جهانی بهره برد.

در ادامه این ادعا می‌توان انتشار کاریکاتوری در فضای مجازی را آورد که در آن سایه‌ای از دکتر احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران بر روی نماد المپیک افتاده و در صدر آن نوشته شده است: «بلندی سایه احمدی نژاد؛ تهدیدی بر المپیک لندن.

 

(در تصویر فوق کاریکاتور احمدی نژاد مانند شخصیت "جوکر" در فیلم بت من کشیده شده است که در آن فیلم نقش طراح انفجار ها را دارد.)

به نظر می رسد رسانه‌های بیگانه به خوبی زمینه های مورد نظر را برای بهانه تراشی جهت حمله به ایران انجام داده اند و به نظر می رسد در لندن باید منتظر یک اتفاق غیرمنتظره تروریستی بود.

اما در سوی دیگر کابینه اسرائیل در یک هجمه رسانه‌ای اعلام کرده است که نگران ورزشکاران خود در المپیک لندن است و نکته‌ جالب در این خبر جهت و سوی این نگرانی به سمت ایران و خرابکاری از سوی ایرانیان است. این جوسازی رسانه‌ای را می توان حلقه سوم از بهانه تراشی صهیونیسم برای تروریست خواندن ایران در المپیک لندن دانست.

بعد از حادثه 11 سپتامبر، آمریکا به سادگی توانست جهانیان را برای شروع جنگی پرهزینه در خاورمیانه متقاعد سازد؛ از این رو شبیه‌سازی این حادثه برای مرتبه دوم و آن هم در المپیک لندن که کشورهای مختلف جهان در آن حضور دارند شاید بتواند در نگاه اول بهانه خوبی برای شروع یک جنگ جدید باشد! اما با توجه به رشد عقلی مردم جهان و همچنین دسترسی به منابع مختلف اطلاعاتی، اینبار اینگونه بهانه تراشی‌ها به سادگی حوادث 11سپتامبر قابل اجرا نیست! نمونه این بیداری مردم و افکار عمومی در مقابل سیاست‌های نخ نمای جهان غرب را می‌توان در تصویر زیر که توسط کاربران غربی در شبکه های اجتماعی انتشار یافته است دید.

 

در تصویر فوق روزنامه نیویورک تایمز فردای انفجار برج‌های دوقلو نمایش داده شده است که گوشه آن کاغذی ضمیمه است تحت عنوان "بهانه ی حمله به افغانستان"، و در گوشه ی دیگر تصویر روزنامه ی گاردین مشاهده می شود که خبر از انفجار در المپیک لندن می‌دهد و جالب اینجاست که گوشه ی آن مطلبی تحت عنوان "بهانه حمله به ایران" ضمیمه شده است.

پیش از این نیز هرگاه افکار عمومی جهان معطوف یک رویداد ورزشی یا فرهنگی بزرگ در سطح المپیک شده است سوء استفاده قدرت‌های بزرگ از این نوع رویدادها قابل مشاهده است مانند حمله به غزه در هنگام برگزاری المپیک 2008 پکن و همچنین پیدایش اسرائیل در بین بی خبری جامعه جهانی در حین المپیک 1948 لندن، صورت گرفت. در تصویر زیر می‌توانید پیش بینی کاربران شبکه‌های اجتماعی غربی را در مورد اتفاقی که حین المپیک لندن صورت خواهد گرفت ببینید:

 

اما با کنار هم قرار دادن  تکه‌های این پازل به راحتی می‌توان پیش‌بینی کرد که صهیونیسم و همراهانش در جریان المپیک لندن بیکار نخواهند نشست و  احتمالا بهانه‌ای را برای برون رفت از تیرس نوک پیکان موج بیداری اسلامی که مستقیماً غرب و بالاخص اسرائیل را هدف گرفته است، می تراشند.

برای مطالعه ی بیشتر به مطالب زیر مراجعه نمایید:

1- کلیپ انفجار در المپیک لندن

2- http://s1.picofile.com/file/7443531498/olympic_2012_Iran_0.wmv.html

3-  

4- صحبت های دکتر رائفی پور با همین مضمونhttp://antisemitism.blogfa.com/post-90.aspx

5- سایتی که کاریکاتور سایه دکتر احمدی‌نژاد را بر روی المپیک منتشر کرده است

http://www.caglecartoons.com/viewimage.asp?ID={9D4A0E17-0AC2-4763-84E5-0B594EC313C1}

.............

آدرس مطلب خبرگزاری فارس:  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910503000920