در ادامه چند متن در مورد شناخت فرد رذیل و مرتدی به نام شاهین نجفی را می آوریم تا این عنصر پلید و توطئه های دشمنان اسلام را بیشتر بشناسید .اما لطفا پیش از خواندن متن های زیر به چند نکته ای که بیان می شود توجه ویژه نمایید:

همان طور که احتمالا شنیده اید شخصی به نام شاهین نجفی( بخوانید کرکس نجسی هرجایی!!) که پیش ازین نیز در قالب رپ به ولایت فقیه جسارت کرده بود این بار پا را ازین فراتر گذاشته و با انتشار آهنگ و پوستری به نام نقی به پیشگاه ساحت ملکوتی امام هادی (عیله السلام،روحی فداه) ، به طور آشکار جسارت های وقیحانه و آگاهانه ای را انجام داده است.

دامنه ی این جسارات وقیحانه به حدی بود که آیت الله صافی و آیت الله مکارم شیرازی حکم ارتداد این شخص پلید غرب نشین(که شهرت به همجنس بازی نیز دارد)،را صادر کردند.

اما نکاتی مهم در این رابطه  :

1. شنیدن توهین وقیحانه ی یک شخص ظاهرا ایرانی!!، در قالب رپ به ائمه ی معصوم (ع)،آنقدر برای ما ایرانی ها که از محبین و عاشقان ائمه ی اطهار هستیم باور نکردنی است که بلافاصله ما را بر آن می دارد تا از نحوه و درستی این خبر آگاه شویم،و به سراغ دیدن آن پوستر و آهنگ برویم، اما باید توجه کرد که:

 * گوش دادن به این آهنگ و تماشای این گونه پوستر های اهانت امیز اگر چه ممکن است ما را قدری به خودمان بیاورید تا دشمنان پلیدمان را بهتر بشناسیم،و از این نظر مثبت باشد، اما در حقیقت این گوش دادن ها و تماشا کردن ها به منزله ی بازی دوسر باخت می ماند، و در واقع بخشی از هدف آن شخص پلید (و اتاق فکر تولید کننده و حامی این آهنگ)نیز همین بوده که حداقل از دریچه ی کنجکاوی افرادیا حتی نقد، افراد را وادار به گوش دادن وتماشای یکباره ی آن ها کنند.

که شایسته است با گوش ندادن و عدم رواج تصاویر موهن این اهانت ها،حتی به بهانه ی اطلاع رسانی هم آن ها رواج ندهیم،  و این گونه دشمن را از رسیدن به هدفش باز داریم و او را تحریم کنیم.

2. وقتی مراجع با بررسی کامل نوع اهانت آن فرد رذیل او را مهدور الدم و مرتد می خوانند، نیازی نیست دیگر حتی به بهانه ی آگاهی از نوع جسارت به پیشگاه ائمه(ع)، ذهن و قلب پاک خویش را حتی برای ثانیه ای به نگاه و زبان نجس و آلوده ی چنین اشخاصی بسپاریم.همان طور که وقتی از ماهیت مسموم و زهر آلود یک خوراک آگاه می شویم آن را تناول نمی کنیم،خوب است که ذهن و نگاه خود را نیز از این گونه جسارت ها و ناپاکی ها مصون نگه داریم.

3. بی بی سی و صدای آمریکا که سال هاست با پنهان نگه داشتن خصومت و دشمنی خود با اسلام و ایران اسلامی سعی در فریب ایرانیان دارند و تلاش می کنند با ظاهرسازی های فراوان ،خود را صادق نشان دهند ، در پی این جسارت وقیحانه به پیشگاه امام معصوم مان، دشمنی خود را با اسلام و ایران اسلامی نشان دادند.این شبکه های ظاهر فریب و دروغ گو؛ این بار با نقاب های روشنفکری ولی در واقع"روشنفکرنمایی" ،سعی کردند به بهانه ی آزادی بیان از این جسارت به تقدسات دینی و الهی دفاع کنند .البته این حمایت آنان از این شخص مرتد نیز خود دلیلی آشکار است برای افرادی که تاکنون فکر می کردند این شبکه ها هدف شان از خبرپراکنی های دروغ و رپرتاژآگهی رضای خداست!!؛ و فرصتی است برای بازشناسی مهره های دشمن و دشمنان اسلام و ایران اسلامی.گفتنی است این شخص در مصاحبه با شبکه بی بی سی گفته بود که کارش را بر پایه ی آگاهی کامل انجام داده است، که این گفته ی او میزان خصومتش با اسلام را کاملا آشکار می کند و مرتد بودن اورا بیش از پیش اثبات.

4. این جسارت اگرچه خیلی دردناک و غم انگیز است، اماشاید به مانند شعر"عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد" باشد و فرصت خوبی است تا صدای سیما و وزارت ارشاد نگاهی دوباره به چارچوب فعلی و روند اجازه ی ساخت به فیلم نامه هایی که قرار است به نمایش گذاشته شوند داشته باشد!!، متاسفانه سال گذاشته شاهد این بودیم که در فیلمی تلویزیونی برای نوروز لفظ "نقی" و لقب امام معصوم مان با لحن طنز بیان می شد و در واقع تقدس زدایی ناخواسته ای از سرغفلت در حال شکل گیری بود.متاسفانه در گذشته نیز این اتفاق در مورد اسامی عزیزی چون "تقی" و... افتاده بود.

در حالی که کشور امریکا در سریالی داستانی به سفارش سازمان سیا(CIA) }سازمان جاسوسی امریکا} اقدام به تقریب چهره ی مسلمانان و به خصوص شیعیان می نماید و اسم تروریست بزرگ فیلم که مسلمان است!! و قصد دارد 2میلیون نفر از مردم امریکا را بکشد،"سید علی" میگذارد!!، در همین کشور  خودمان نیز و در همین صدا و سیما و فیلم نامه های مورد تایید وزارت ارشاد بارها از سر غفلت اسم ائمه مورد ترور لفظی قرار گرفته است.مثلا چندی پیش در تماشای یکی از همین فیلم های سینمای فاخرمان!! مشاهده کردم که شخصیت منفور یکی از فیلم ها نامش بود "جواد دزده"!!

ان شا الله که زین پس  با تلاش و آگاهی  بیشتر سعی کنیم با رفتار و عمل خود اندکی از حق ائمه اطهار بر گردن مان را جبران کنیم و با غفلت ها و کم کاری هایمان موجب ضربه اسلام و مسلمین نشویم.

و السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

"نصر من الله"

التماس دعا.  

 در ادامه ی مطلب چند متن مهم دراین رابطه، از خبرگزاری های مختلف را می توانید بخوانید:


1.علت توهین به ائمه از نظر حضرت آیت الله مکارم

2. صدور حکم ارتداد شاهین نجفی از طرف آیت الله صافی

3. صدور حکم ارتداد شاهین نجفی از طرف آیت الله مکارم شیرازی

4. ناگفته‌های تکان‌دهنده‌ای از شاهین نجفی

5. شاهین نجفی از آیت الله صافی به دادگاه آلمان شکایت می کند* سند

6. بی بی سی به دنبال تبرئه شاهین نجفی *فیلم

7. همراهی شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب با بی بی سی در حمایت از هتاکان؛

در سایه حمایت شبکه های ضدانقلاب؛ شاهین نجفی: این توهین باید اتفاق می افتاد!! *فیلم  

8. مصاحبه اختصاصی بی بی سی با عنصر هتاک؛

شاهین نجفی: کارم آگاهانه بود * فیلم

 9. صدای آمریکا و بی بی سی در اقدامی هماهنگ؛

ادامه حمایت از خواننده هتاک/ رابطه شاهین نجفی با شیطان پرستی* فیلم + سند  

10. مسابقه "امام من" امام علی النقی

 11. آیت الله سبحانی: تکلیف شاهین نجفی با سلمان رشدی یکی است

 12. مراجع تقلید: توهین به اهل‌بیت علیهم‌السلام موجب ارتداد می‌شود/ حکم مرتد معلوم است