همانطور که احتمالا دیده اید و (در خبر زیر می توانید بخوانید) به بهانه ی زلزله ی اخیر ایران ،

"فعالان «پان‌ترکیست» تلاش می‌کنند تا از فضای بوجود آمده در اثر وقوع زلزله، افکار مسموم خود را منتشر کنند."

در کنار این مطلب مهم، نکته ی دیگری که بسیار حائز اهمیت است اینست که:

"تیتر نویسان"خط دهنده ی ضدانقلاب نیز در فضای اینترنت با سو استفاده از احساسات هموطنان داغدارمان، در حال اجرای عملیاتی روانی بوده و هستند،با رویکرد حمله به صداوسیما و تخریب وجهه آن و تبلیغ آشکار شبکه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی» و «صدای آمریکا»  و... جهت بالابردن اندک بینندگانشان.

بخش عمده از تمرکز این تیتر نویسان نیز جهت دهی و مسموم کردن فضای ذهنی وبلاگ نویسان و فعالان شبکه های اجتماعی است تا اینگونه فضای افکار عمومی با زده شدن از رسانه ی ملی صدا و سیما ،به دامن  پلید "وسواسان خناس رسانه های  ضد انقلاب"،که فقط فارسی زبان و غیرایرانی اند، بروند.

گفتنی است در این میان بعضی خبرگزاری ها نیز همانطور که گفته شده با همسویی با پان ترکیسم و رسانه های ضد انقلاب چهره واقعی شان برای اهل تفکر آشکار شد.

خبرگزاری های مثل عصر ایران -که قبلا سابقه ی تبلیغات غیر آشکار(رپرتاژآگهی) برای کالاهای صهیونیستی را نیز در کارنامه خود دارند- و شفاف و...  سعی کردند :

اولا با ایجاد اختلاف و تخریب کاملا جهت دار چهره برخی خبرگزاری ها و روزنامه ها و... زمینه را برای رسانه های ضد انقلاب و فعالیت های پان ترکیسم در ایران هموار کنند.

دوما با انتقاد های شدید از صدا و سیما مردم را به نسبت به این رسانه از خود بیگانه نمایند و در عوض  افکار عمومی را به سوی رسانه های دروغگوی بیگانه هدایت و ترغیب نمایند و تبلیغات چی (رایگان یا غیر رایگان!؟) آنان شوند.

در این میان تناقضات بلند مدت درونی و بیرونی چنین افراد و جریان هایی جای تفکر و توجه دارد و براستی بیانگر اغراض نامیمون این افراد است؛

کسانی که مدام باگستاخی تمام ولی در پوشش روشن فکرنمایی ،به جامعه و صداوسیما برای بزرگداشت ایام محرم و فاطمیه انتقاد دارند و سعی در القای این پندار غلط دارند که این گونه جامعه غمگین می شود!! و... و همچنین شادی کردن آشکارا در این ایام را از مظاهر روشن فکری می دانند حالا خود را دایه دلسوز تر از مادری پنداشته اند و تقاضای عزای عمومی و... می کنند.

گمراهانی که دانسته از اشتباهات دفاع می کنند و در مقابل رفتار های صحیح می ایستند، براستی چه نیتی دارند به جز....!؟

نمونه ی بارز این امر پحش اشتباه سریال انحرافی" مسیر انحرافی " در ایام فاطمیه بود، که از این پخش دفاع کردند و به پخش تک قسمت خنده بازار ،آن هم فقط در شب حادثه، انتقاد های تخریب آمیز و تمسخرمآبانه انجام دادند.

کاریکاتور زیر چه زیبا چهره ی چنین افراد و جریانات و این رسانه های زنجیره ای را مشخص می کند.

 

سریال خنده بازار در زلزله
 
....
خبر نحوه ی فعالیت پان ترکیست ها از خبرگزاری داشنجو را نیز می توانید در ادامه بخوانید. 


 
نظامیان ناتو در افغانستان تلاش می‌کنند با انتشار عکس‌هایی که ظاهرا بیان‌گر علاقه کودکان افغان به آنها و خوش‌رفتاری نظامیان با کودکان است، چهره‌ای موجه را از خود به نمایش گذارند.


به گزارش «شیعه نیوز» ، فارین پالیسی سوءاستفاده نظامیان آمریکایی از کودکان افغان برای موجه جلوه دادن خود را در یک گزارش تصویری به نمایش گذارده است که برخی از این عکس‌ها ذیلا منتشر می‌شوند.

(عکس ها در ادامه مطلب)
با سلام

جلسه ی محمل انس با قرآن امشب در محل مسجد حجتیه راس ساعت 22:00 با حضور قاریان ممتاز برگزار می گردد.
فاجعه هسته‌ای جزائر بیکینی چگونه رخ داد؟
+ عکس و فیلم
خبرگزاری فارس: فاجعه هسته‌ای جزائر بیکینی چگونه رخ داد؟ + عکس و فیلم
 
 
خبرگزاری فارس: یکی از آزمایش‌های هسته‌ای آمریکا در جزایر بیکینی با اثراتی که بر جای گذاشت، به فاجعه‌ای در آزمایش‌های هسته‌ای این کشور تبدیل شد.
 
 
 
 

به گزارش فارس، آمریکا با 1054 آزمایش هسته‌ای رکورددار انجام آزمایش‌های هسته‌ای در دنیاست و با آزمایشی که در سال 1945 انجام داد اولین انفجار هسته‌ای دنیا و آغاز عصر تسلیحات هسته‌ای را رقم زد.

66 سال پیش در چنین روزی در روز 25 جولای سال 1946، آمریکا به عنوان بخشی از عملیاتی موسوم به Crossroads، در نزدیکی جزائر مرجانی بیکینی اقدام به انجام انفجاری به نام «بیکر» کرد که اولین آزمایش زیردریایی تاریخ و پنجمین انفجارهسته‌ای دنیا بود. 

در عملیات Corssroads که در مجموع 1 میلیارد و 300 میلیون دلار برای آمریکا هزینه داشت،  دو انفجار به نامهای «ایبل» و «بیکر» صورت گرفت. پیش از این آمریکا اولین آزمایش خود موسوم به ترینیتی را انجام داده و اولین انفجار هسته‌ای دنیا را رقم زده بود.  
حسن(ع) ای لعل لبت آب حیات / حسن(ع) ای مظهر حُسن و بَرکات

حسن(ع) ای جلوه نور اَزَلی / شه دارین، ولیّ بن ولی

حسن(ع) ای مظهر اسماء خدا  / حسن(ع) ای زیب ده عرش علا

دین و قرآن زتو پاینده شده / از تو احکام خدا زنده شده

(شاعر ناشناس)

میلاد امام حسن مجتبی(ع)

15 رمضان ، میلاد کریم اهل بیت؛ امام حسن مجتبی(ع) بر عاشقان مبارک باد.
با عشق حسن(ع) من به جهان ناز کنم / افطارمو با نام حسن(ع) باز کنم

صد شکر که درک شب قدر رمضان  / با جشن ولادتش من آغاز کنم...

عزیزان  پیامک های دسته بندی شده ی  میلاد امام حسن مجتبی (ع) را ادامه می توانید مشاهده کنید.
متاسفانه جناب آقای حسین الهی قمشه ای ، اخیرا در طی یک سخنانی حرف هایی را ،شاید از روی سهل انگاری و کم آگاهی از روایت  مستند و محکم اسلامی شیعه ،زده اند که بیان چنین حرف هایی از ایشان بعید بوده است و موجب توجه ونقدهایی به جا و... شده است.

سایت شیعه آنلاین نیز در پی اطلاع رسانی  و نقد به جای بعضی حرف های نادرست گفته شده در سخنرانی ایشان ،متاسفانه تیتر "تمسخر روایات شیعیان توسط الهی قمشه ای! " را انتخاب کرده بودند.

نظر ما بر این است ک بعضی حرف های گفته شده در این سخنرانی ایشان پایه ای غلط دارند و می تواند موجب انحراف شوند اما با توجه به پیشینه ی مثبت ایشان ، ان شا الله احتمالا قصد ایشان تمسخر نبوده و این حرف ها شاید بر اساس کم توجهی و نا آگاهی از احادیث و روایات در این مورد بیان شده (که البته خداوند از نیت هرکس بیشتر آگاه است...)، و بنابر این به نظر ما آن تیتر نیز چندان شایسته نبوده است.

 به هر حال امید است  که ایشان در سخنرانی های آتی شان با نقد سحنان گذشته ی خویش خود از موجبات گسترش این حرف های انحرافی جلوگیری نمایند.

در انتها مجدد لازم به ذکر است که با توجه به این که جناب آقای حسین الهی قمشه ای در زمینه ی شناخت عرفان اسلامی در  ادبیات فارسی و ... مطالعاتی را دارند و معمولا بر اساس تفکر و سخن ها و.. سعی می کنند زیبایی های دین تماما زیبای اسلام را بیان کنند( و در بیان این زمینه برای مردم سایر کشور ها وشناخت انگلیسی زبانان با فرهنگ اسلامی نیز زحمت ها کشیده اند ) ، اینگونه نیست که تمام حرف های گفته شده توسط ایشان در این سخنرانی غلط باشد و مبنای غلطی داشته باشد، اما متاسفانه حرف های بی پایه و غلطی نیز در سخنرانی ایشان ذکر شده است که خوبست به آن ها توجه و از آن حرف ها اجتناب بورزیم.

به هر حال اگرچه ایشان نیز  انسان هستند و جایز الخطا!! ...اما از عالمان و کسانی که دانش بیشتری دارند انتظار چنین خطاهایی نمی رود.

 والسلام علیکم و رحمت الله وبرکاته

 نقد بجا وصحیح خبرگزاری شیعه آنلاین(البته با تیتر کمی تند!! این خبرگزاری) را در ادامه ببینید.
 
زمان روی سراشیبی گذر
 
 
از دور مثل کوه‌های کلیمانجارو به نظر می‌رسد، نزدیک که می‌شوید، می‌بینید تپه ماهوری ناچیز بوده است. این حکایت عمر آدم‌هاست؛ اگر به کودکی 10 ساله بگویید 60 سال دیگر زندگی می‌کند، به خیالش زیاد است، اما اگر از پیرمردی 70 ساله بپرسید، عمر برایش چطور گذشته است، می‌گوید: به چشم برهم زدنی.

 همه ما مجله‌ها و کتاب‌هایی در خانه داریم که وقت نکرده‌ایم حتی ورق بزنیم‌شان، سفرهایی دور و دراز که در هیچ تعطیلی نتوانسته‌ایم برنامه‌مان را برای آنها تنظیم کنیم و شماره تلفن‌هایی در دفتر تلفن‌هایمان که دلمان برای صاحبان آنها تنگ شده است، اما فرصتی برای شنیدن صدای آنها نداشته‌ایم. همه ما رویاهایی داشته‌ایم که نتوانسته‌ایم بخشی از زمانمان را برای دست یافتن به آنها اختصاص بدهیم.

 
38 هزار سرطان تیروئیدی حاصل مرگبارترین آزمایش هسته‌ای آمریکا
+ عکس و فیلم
خبرگزاری فارس: 38 هزار سرطان تیروئیدی حاصل مرگبارترین آزمایش هسته‌ای آمریکا + عکس و فیلم

خبرگزاری فارس: یکی از مرگبارترین آزمایش‌های هسته‌ای آمریکا با تشعشعات مرگبار، تبعاتی بحث‌انگیز از جمله ایجاد سرطان‌های تیروئیدی، سرطان خون و آسیب‌های محیطی فراوان به جای گذاشت.

 به گزارش فارس، آمریکا با 1054 آزمایش هسته‌ای رکورددار انجام آزمایش‌های هسته‌ای در دنیاست و با آزمایشی که در سال 1945 انجام داد اولین انفجار هسته‌ای دنیا و آغاز عصر تسلیحات هسته‌ای را رقم زد.

برنامه هسته‌ای آمریکا، یکی از پرهزینه‌ترین برنامه‌های هسته‌ای دنیا بوده است. طبق برآورد، آمریکا طی سالهای 1996-1940، حداقل 5/5 تریلیون دلار صرف برنامه تسلیحات هسته‌ای خود و به روز کردن آنها کرده است. آمریکا همچنین با انجام 1054 آزمایش هسته‌ای، رتبه اول آزمایش‌های هسته‌ای انجام شده را داراست. پس از آمریکا کشورهای روسیه (شوروی سابق) و فرانسه، به ترتیب با 715و 210 آزمایش هسته‌ای در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

در بخش اول، دوم و سوم این گزارش 11 عدد از آزمایش‌های هسته‌ای آمریکا و دلایل اهمیت آنها را مرور کردیم. در ادامه این گزارش بعضی دیگر از آزمایش‌های هسته‌ای این کشور را مرور می‌کنیم.
برای پیشگیری از بوی بد دهان در طول روزه داری باید به خاطر داشته باشید، نوع موادغذایی که در افطار یا سحر مصرف می کنید مهم است و مصرف سیر، پیاز و ادویه می تواند باعث بوی بد دهان شما شود. 
استفاده از قرص ها و اسپری های خوشبو کننده علاوه بر بیماری های ریه، به مرور زمان باعث فرسودگی دندان ها خواهند شد.
فکر می کنم تاثیر نامطلوبی که بوی بد دهان در شخصیت یک فرد می گذارد با هیچ چیز قابل مقایسه نباشد. خاطره بدی که شاید ماهها در ذهنتان بماند.در یک دید کلی بوی بد دهان حتما یک علتی دارد و اینطور نیست که بگوییم دهان فلانی بد بو است و نمی شود کاری کرد.
روزه داران در این ایام دچار بوی بد دهان می شوند اما نمی دانند علت آن چیست و چگونه می توان با آن کنار آمد.
عدم رعایت بهداشت دهان و دندان، شایع ترین علت بوی بد دهان است.
رژیم غذایی و یا نخوردن چند وعده غذایی باعث ایجاد بوی ناخوشایند دهان می شود. همچنین کاهش جریان بزاق و خشکی دهان نقش مهمی در بوی بد دهان دارد.
می گویند هر وقت آب می نوشی بگو یا حسین(ع)....

این روزها که آب می بینی و نمی نوشی آرام بگو یا ابالفضل(ع) و رد شو....

 

 

 

(باقی پیامک های دسته بندی شده را در ادامه می توانید ببینید.)
چگونه پرقدرت‌ترین آزمایش هسته‌ای آمریکا هزاران نفر را مسموم کرد + عکس و فیلم
خبرگزاری فارس: چگونه پرقدرت‌ترین آزمایش هسته‌ای آمریکا هزاران نفر را مسموم کرد+ عکس و فیلم

خبرگزاری فارس: آمریکا که رکورددار انجام آزمایش‌های هسته‌ای دنیا است در پرقدرت‌ترین انجار هسته‌ای خود با اشتباه محاسباتی باعث مسمومیت هسته‌ای هزاران نفر شد.

 

به گزارش فارس، آمریکا با 1054 آزمایش هسته‌ای رکورددار انجام آزمایش‌های هسته‌ای در دنیاست و با آزمایشی که در سال 1945 انجام داد اولین انفجار هسته‌ای دنیا و آغاز عصر تسلیحات هسته‌ای را رقم زد.

برنامه هسته‌ای آمریکا، یکی از پرهزینه‌ترین برنامه‌های هسته‌ای دنیا بوده است. طبق برآورد، آمریکا طی سالهای 1996-1940، حداقل 5/5 تریلیون دلار صرف برنامه تسلیحات هسته‌ای خود و به روز کردن آنها کرده است. آمریکا همچنین با انجام 1054 آزمایش هسته‌ای، رتبه اول آزمایش‌های هسته‌ای انجام شده را داراست. پس از آمریکا کشورهای روسیه (شوروی سابق) و فرانسه، به ترتیب با 715 و 210 آزمایش هسته‌ای در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.
در ادامه می توانید دو مطلب از دکتر رائفی پور و خبرگزاری فارس در مورد توطئه ایی احتمالی در المپیک لندن 2012 بخوانید.

1.

شاید در میان صهیونیست پژوهان کمتر کسی در دنیا باشد که حادثه یازده سپتامبر را کار خود این شبکه شیطانی نداند، بلکه پر واضح است این اتفاق در نوع خود شگفت انگیز ، از سالها پیش برنامه ریزی شده بود  تا به بهانه آن غرب نظم نوین جهانی خود را آغاز کند.
جزیره‌ای که در آزمایش هسته‌ای آمریکا تبخیر شد + تصاویر

خبرگزاری فارس: آزمایش‌های هسته‌ای آمریکا تا کنون پیامدهای ناگوار گوناگونی داشته است که از آن جمله می‌توان به تبخیر جزیره «الوگالب» در یکی از آزمایش‌های هسته‌ای آمریکا اشاره کرد.

خبرگزاری فارس: جزیره‌ای که در آزمایش هسته‌ای آمریکا تبخیر شد + تصاویر

به گزارش فارس، آمریکا با 1054 آزمایش هسته‌ای رکورددار انجام آزمایش‌های هسته‌ای در دنیاست و با آزمایشی که در سال 1945 انجام داد اولین انفجار هسته‌ای دنیا و آغاز عصر تسلیحات هسته‌ای را رقم زد.

برنامه هسته‌ای آمریکا، یکی از پرهزینه‌ترین برنامه‌های هسته‌ای دنیا بوده است. طبق برآورد، آمریکا طی سالهای 1996-1940، حداقل 5/5 تریلیون دلار صرف برنامه تسلیحات هسته‌ای خود و به روز کردن آنها کرده است. آمریکا همچنین با انجام 1054 آزمایش هسته‌ای، رتبه اول آزمایش‌های هسته‌ای انجام شده را داراست. پس از آمریکا کشورهای روسیه (شوروی سابق) و فرانسه، به ترتیب با 715 و 210 آزمایش هسته‌ای در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

در بخش اول این گزارش چند آزمایش هسته‌ای آمریکا و دلایل اهمیت آنها را مرور کردیم. در ادامه، بعضی دیگر از آزمایش‌های هسته‌ای این کشور را مرور می‌کنیم.

 
مطلبی از جناب دکتر رائفی پور  همراه با عکس هایی از هولوکاست مسلمان کشی در میانمار....

توصیه می کنیم حتما بخوانید و ببینید غربت مسلمانان را در ادامه مطلب....

(بابت دلخراش بودن عکس های این کشتار پیشاپیش پوزش می طلبیم.)

پی نوشت  : تجمع اعتراضی به کشتار مسلمانان میانمار

دانشجویان در اعتراض به نسل‌کشی مسلمانان در میانمار در روز جهانی همبستگی، ساعت ۱۷ فردا (سه‌شنبه) مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران تجمع می‌کنند.
مهراوه
 

این زمهریر فصل شکوفایی تو نیست           چیزی بجز تراکم تنهایی تو نیست

با صدهزار جلوه برون آمدی، ولی             چشمی برای دیدن زیبایی تو نیست

یک تن از این جماعت ابن السلامها          مجنون یک کرشمه لیلایی تو نیست

نامردها بغیر تنت را نخواستند               با قیمتی که خرج تن آرایی تو نیست!

برق غرور وحشی یک ببر ماده کو؟!       درچشمهای آهوی صحرایی تو نیست!

زیباترین! عروسک اهریمنان شدن                شایسته مقام اهورایی تو نیست

 

زمهریر 

....................

شعری از دکتر محمدرضا ترکی