در ادامه چند متن در مورد شناخت فرد رذیل و مرتدی به نام شاهین نجفی را می آوریم تا این عنصر پلید و توطئه های دشمنان اسلام را بیشتر بشناسید .اما لطفا پیش از خواندن متن های زیر به چند نکته ای که بیان می شود توجه ویژه نمایید:

همان طور که احتمالا شنیده اید شخصی به نام شاهین نجفی( بخوانید کرکس نجسی هرجایی!!) که پیش ازین نیز در قالب رپ به ولایت فقیه جسارت کرده بود این بار پا را ازین فراتر گذاشته و با انتشار آهنگ و پوستری به نام نقی به پیشگاه ساحت ملکوتی امام هادی (عیله السلام،روحی فداه) ، به طور آشکار جسارت های وقیحانه و آگاهانه ای را انجام داده است.

دامنه ی این جسارات وقیحانه به حدی بود که آیت الله صافی و آیت الله مکارم شیرازی حکم ارتداد این شخص پلید غرب نشین(که شهرت به همجنس بازی نیز دارد)،را صادر کردند.

اما نکاتی مهم در این رابطه  :

1. شنیدن توهین وقیحانه ی یک شخص ظاهرا ایرانی!!، در قالب رپ به ائمه ی معصوم (ع)،آنقدر برای ما ایرانی ها که از محبین و عاشقان ائمه ی اطهار هستیم باور نکردنی است که بلافاصله ما را بر آن می دارد تا از نحوه و درستی این خبر آگاه شویم،و به سراغ دیدن آن پوستر و آهنگ برویم، اما باید توجه کرد که:

 * گوش دادن به این آهنگ و تماشای این گونه پوستر های اهانت امیز اگر چه ممکن است ما را قدری به خودمان بیاورید تا دشمنان پلیدمان را بهتر بشناسیم،و از این نظر مثبت باشد، اما در حقیقت این گوش دادن ها و تماشا کردن ها به منزله ی بازی دوسر باخت می ماند، و در واقع بخشی از هدف آن شخص پلید (و اتاق فکر تولید کننده و حامی این آهنگ)نیز همین بوده که حداقل از دریچه ی کنجکاوی افرادیا حتی نقد، افراد را وادار به گوش دادن وتماشای یکباره ی آن ها کنند.

که شایسته است با گوش ندادن و عدم رواج تصاویر موهن این اهانت ها،حتی به بهانه ی اطلاع رسانی هم آن ها رواج ندهیم،  و این گونه دشمن را از رسیدن به هدفش باز داریم و او را تحریم کنیم.

2. وقتی مراجع با بررسی کامل نوع اهانت آن فرد رذیل او را مهدور الدم و مرتد می خوانند، نیازی نیست دیگر حتی به بهانه ی آگاهی از نوع جسارت به پیشگاه ائمه(ع)، ذهن و قلب پاک خویش را حتی برای ثانیه ای به نگاه و زبان نجس و آلوده ی چنین اشخاصی بسپاریم.همان طور که وقتی از ماهیت مسموم و زهر آلود یک خوراک آگاه می شویم آن را تناول نمی کنیم،خوب است که ذهن و نگاه خود را نیز از این گونه جسارت ها و ناپاکی ها مصون نگه داریم.

3. بی بی سی و صدای آمریکا که سال هاست با پنهان نگه داشتن خصومت و دشمنی خود با اسلام و ایران اسلامی سعی در فریب ایرانیان دارند و تلاش می کنند با ظاهرسازی های فراوان ،خود را صادق نشان دهند ، در پی این جسارت وقیحانه به پیشگاه امام معصوم مان، دشمنی خود را با اسلام و ایران اسلامی نشان دادند.این شبکه های ظاهر فریب و دروغ گو؛ این بار با نقاب های روشنفکری ولی در واقع"روشنفکرنمایی" ،سعی کردند به بهانه ی آزادی بیان از این جسارت به تقدسات دینی و الهی دفاع کنند .البته این حمایت آنان از این شخص مرتد نیز خود دلیلی آشکار است برای افرادی که تاکنون فکر می کردند این شبکه ها هدف شان از خبرپراکنی های دروغ و رپرتاژآگهی رضای خداست!!؛ و فرصتی است برای بازشناسی مهره های دشمن و دشمنان اسلام و ایران اسلامی.گفتنی است این شخص در مصاحبه با شبکه بی بی سی گفته بود که کارش را بر پایه ی آگاهی کامل انجام داده است، که این گفته ی او میزان خصومتش با اسلام را کاملا آشکار می کند و مرتد بودن اورا بیش از پیش اثبات.

4. این جسارت اگرچه خیلی دردناک و غم انگیز است، اماشاید به مانند شعر"عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد" باشد و فرصت خوبی است تا صدای سیما و وزارت ارشاد نگاهی دوباره به چارچوب فعلی و روند اجازه ی ساخت به فیلم نامه هایی که قرار است به نمایش گذاشته شوند داشته باشد!!، متاسفانه سال گذاشته شاهد این بودیم که در فیلمی تلویزیونی برای نوروز لفظ "نقی" و لقب امام معصوم مان با لحن طنز بیان می شد و در واقع تقدس زدایی ناخواسته ای از سرغفلت در حال شکل گیری بود.متاسفانه در گذشته نیز این اتفاق در مورد اسامی عزیزی چون "تقی" و... افتاده بود.

در حالی که کشور امریکا در سریالی داستانی به سفارش سازمان سیا(CIA) }سازمان جاسوسی امریکا} اقدام به تقریب چهره ی مسلمانان و به خصوص شیعیان می نماید و اسم تروریست بزرگ فیلم که مسلمان است!! و قصد دارد 2میلیون نفر از مردم امریکا را بکشد،"سید علی" میگذارد!!، در همین کشور  خودمان نیز و در همین صدا و سیما و فیلم نامه های مورد تایید وزارت ارشاد بارها از سر غفلت اسم ائمه مورد ترور لفظی قرار گرفته است.مثلا چندی پیش در تماشای یکی از همین فیلم های سینمای فاخرمان!! مشاهده کردم که شخصیت منفور یکی از فیلم ها نامش بود "جواد دزده"!!

ان شا الله که زین پس  با تلاش و آگاهی  بیشتر سعی کنیم با رفتار و عمل خود اندکی از حق ائمه اطهار بر گردن مان را جبران کنیم و با غفلت ها و کم کاری هایمان موجب ضربه اسلام و مسلمین نشویم.

و السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

"نصر من الله"

التماس دعا.  

 در ادامه ی مطلب چند متن مهم دراین رابطه، از خبرگزاری های مختلف را می توانید بخوانید:
" تک فرزندی مشکلی که گریبان جامعه را می گیرد

 روزگاری نه چندان دور، شعارهایی درسطح شهر وگاهی از زبان برخی جامعه شناسان و مسئولین برخی از ارگان ها به گوش می رسید که «فرزند کمتر، زندگی بهتر، اما هیچ کس فکر نمی کرد که این اشعار در فاز عمل آن هم کارشناسی نشده و بنابر هیچ یک از اصول منطبق با نیازهای مردم شناسی، جامعه شناسی و فرهنگی کشور چه نتایجی را دربرخواهد داشت.
از سویی دیگر، رونق زندگی ماشینی، وضعیت سخت اقتصادی زوج های جوان، اشتغال زنان در خارج از خانه، ادامه تحصیل بانوان درمقاطع بالای تحصیلی و اشرافیت طلبی!!.... دلایلی مضاعف بر آن شد تا زوج های جوان به داشتن تنها یک فرزند در زندگی خود بسنده کنند.
تا جایی که کاهش باروری به 8/1 درصد و نرخ رشد جمعیت به 4/1 درصد، از سال گذشته، کشور ما را وارد جمعیت میانسالی کرده است. به طوری که 3/7 درصد جامعه را جمعیت سالمند بالای 60 سال تشکیل می دهند و تا 40 سال آینده 21 درصد جمعیت کشور را سالمندان تشکیل خواهند داد.
اتفاقی که می تواند درچند دهه آینده برای کشور معضلاتی را در امر تأمین نیروی انسانی جوان، هزینه های هنگفت درمانی و... در برداشته باشد.
اما با ادامه این روند درکنار تمامی مشکلاتی که درآینده ممکن است گریبان جامعه را بگیرد؛ اکنون هم خانواده های تک فرزندی دچار مشکلاتی هستند که دراین گزارش قصد بررسی آنها را داریم.
تک فرزندان، آسیب پذیرتر از سایر کودکان
در راهروهای ساختمان مشاوره، مادران جوانی دیده می شوند که هر کدام درکنار خود کودکی را نشانده اند. کودکی که گویی حتی برای لحظاتی قصد جدا شدن از مادرش را ندارد. خانم مسنی وارد سالن انتظار می شود؛ تمام صندلی ها پر است و هیچ از کودکان حتی به اصرار مادرشان راضی نمی شوند که جای خود را به آن مادر بزرگ بدهند. تعداد بچه ها به اندازه شروع یک بازی کودکانه است اما هیچ یک برای بازی با هم رغبتی ندارند!! دهن کجی های کودکانه و لب های کج و معوج شده و آهنگ خاص درحرف زدن- لوس صحبت کردن- نشان دادن اسباب بازی ها و وسایل دیگری به مادر و اصرار درخریدن آن وسیله تقریبا ویژگی مشترک بین آنها بود.
نسرین مسعودی، مادر محمد طه می گوید: من همین یک فرزند را دارم. او با آنکه شش سال دارد اما خجالتی و غیر اجتماعی بارآمده است. به نظرم در دوست یابی اعتماد به نفس لازم را ندارد و در بازی های کودکانه همیشه مدعی و جاه طلب است. محمد طه بسیار به هم سن و سالان خود حسادت می کند و این رفتار او؛ من و پدرش را آزار می دهد.
منصوره فتحی، کارشناس روانشناسی و مشاور کودکان، درخصوص مشکلات کودکان تک فرزند می گوید:«تنهایی» بزرگ ترین مشکل این گونه بچه ها است. آنها در ارتباط گیری با دیگران دچار مشکل بوده و گاهی اگر هم ارتباطی برقرار کنند به دلیل حس مالکیتی که بر تمام خانه و وسایل خود دارند؛ با حالاتی که ما آن را حسادت تعبیر می کنیم، دوستی های پایداری نخواهند داشت.
این کارشناس روانشناسی با اشاره به اینکه کودک تک فرزند؛ تقسیم داشته ها چه مادی چه عاطفی را تجربه نکرده؛ اظهار می-کند: با توجه به اینکه این گونه کودکان، تمامی توجهات والدین را معطوف به خود می بیند و در همه حال، اوضاع بر وقف مرادشان می چرخد؛ به محض ورود به اجتماع با کمترین تنش و مشکلی، دچار سرخوردگی شده و چون خود را تنها می بینند، آمادگی بیشتری برای آسیب پذیری خواهند داشت.
فتحی، وابستگی شدید اینگونه کودکان به والدینشان را دلیلی برای رشد سریع آنها می داند و می افزاید: بیشتر اوقات، همدم و هم صحبت کودکان تک فرزند، والدین آنها مخصوصا مادرشان است که این امر، سبب می شود آنها خیلی زودتر از سایر بچه ها دنیای زیبای کودکانه را به دنیایی با دید بزرگسالان عوض کنند و این واقعیت نه تنها آنها را از تجربه بسیاری از احساسات بی بهره می کند، بلکه سطح توقعات آنها را از والدین بالا برده و کمتر احساس رضایت از داشته های خود دارند؛ همچنین، سطح انتظار والدین از آنها به مراتب بالاتر از توانشان بوده و باعث آزار کودکان می شوند.
تک فرزندان در کسب مهارت های اجتماعی
رشد مقبولی نخواهند داشت
باید توجه داشت که چه بخواهیم و چه نخواهیم تک فرزندی در تمامی جوامع دیده می شود و مطلقا نمی توان گفت: تک فرزندی پدیده ای خوبی است یا خیر! زیرا نتایج آن به مبنای فرهنگی و اجتماعی هر جامعه برمی گردد.
اما در کنار تمام مباحثی که خانواده های تک فرزند برای خود به عنوان مزایا برمی شمارند؛ مثل مهیا کردن بهترین شرایط زندگی و تحصیل برای فرزند، آرامش خانه، کانون توجه قراردادن او و ایجاد حس امنیت و اعتماد به نفس بیشتر در خانه، عزیز بودن و... از دید روانشناسان، کودکی که تک فرزند خانواده است در حال و آینده دچار مشکلات بسیاری است؛ چرا که در کسب مهارت های زندگی و اجتماعی کم توان و گاه ناتوان است و در بین دوستان به دید حقارت یا به عبارت خودمانی «دست و پا چلفتی و بچه ننه» محسوب می شود.
حمایت بیش از حد والدین از فرزند و مراقبت بی حد و حصر از او در دوره نوجوانی و جوانی برای فرد دردسرآفرین است؛ به طوری که در بیشتر مواقع تجربه حس استقلال را از او می گیرد.
اسفندیار مرزآبادی، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات علوم رفتاری در این زمینه می گوید: افرادی که تک فرزند هستند درکسب مهارت های اجتماعی نظیر دوست یابی، سازگاری با محیط و عزت نفس، مهارت های لازم را به دست نخواهند آورد. داشتن خواهر و برادر به فرد اعتماد به نفس و امید می دهد.
وی با بیان اینکه تک فرزندی یکی از واقعیت های هر جامعه است و باید به آن اعتراف کرد، اظهار می کند: اینکه تک فرزندی پدیده ای خوبی است یا خیر به مبنای فرهنگی و اجتماعی هر جامعه برمی گردد اما به هر حال، تک فرزند بودن باعث بروز مشکلاتی در فرد می شود.
مرزآبادی می گوید: از آنجایی که افراد تک فرزند؛ بیشترین توجه والدین را به خود معطوف می کنند، احتمال اینکه در اجتماع از دیگران همین اندازه توجه را، توقع داشته باشند وجود دارد. همچنین تک فرزندان از نظر مهارت های اجتماعی، رشد لازم را نخواهند داشت؛ این مسئله بیشتر محدود به خانواده هایی می شود که شرایط لازم را برای اجتماعی کردن فرزند خود ندارند.
این عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات علوم رفتاری اضافه می کند: در بسیاری از خانواده ها این باور نهادینه شده که به یک فرزند بسنده می کنیم تا امکانات رفاهی خوبی برای او فراهم کنیم! در صورتی که این دیدگاه اشتباه است؛ والدین باید آگاهی خود را در امور تربیتی افزایش دهند در این صورت می توانند در محیط سالم و ساده، فرزندان بیشتری تربیت کنند.
وی داشتن خواهر و برادر را تکیه گاه عاطفی و اجتماعی می داند و خاطرنشان می کند: افراد با داشتن خواهر و برادر تصویر واقعی تری از خود دارند.
ناجی تمام آرزوهای والدینم هستم!
علی محبی نوجوانی است که با مادرش به ساختمان مشاوره آمده است. ساکت است و معترض که خودش می خواهد با مشاور به تنهایی صحبت کند. او از رفاه مادی بسیاری برخوردار است اما از نحوه رفتار والدینش راضی نیست.
علی که دانش آموز سال سوم دبیرستان است می گوید: هرجا می روم باید هر لحظه به مادرم گزارش سلامت بودنم را بدهم! حتی به زحمت توانستم مادرم را راضی کنم که در ورزشگاهی چند خیابان پایین تر از خانه ثبت نام کنم. اجازه رفتن به اردو با دوستان هم مدرسه ای ام را نمی دهند و از اینکه هرچه می خواهم زود مهیا می شود راضی نیستم.
پدرم به من اجازه نمی دهد که برای داشتن چیزی تلاش کنم و تقریباً برای هر کاری و به دست آوردن هر چیزی به دیگران وابسته شده ام... از توجهات بیش از اندازه آنها خسته شده ام، خودشان بیماری روحی دارند اما من را آورده اند مشاوره!! همه اش می گویند تو تنها امید ما هستی و بغیر از تو کسی را نداریم و این باعث ترس من از آینده شده است. باید تمام آرزوهای آنها را به تنهایی برآورده کنم؛ اما اگر خواهر و برادری داشتم قطعاً خواسته ها و آرزوهای آنها بین من تقسیم می شد.
کودک رفاه زده، فاقد خلاقیت
نسرین امیری، بازرس انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران با اشتباه خواندن، باور خانواده ها که یک فرزند داشته باشند تا تمامی امکانات رفاهی را برای آنها فراهم کنند، می افزاید: اعتقاد ما این است که کودکان را نباید رفاه زده تربیت کنیم.
این فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان می گوید: یکی از مشکلات تک فرزندی این است که والدین تمام امکانات را برای این افراد مهیا کرده و همین مسئله باعث می شود که این فرد متکی به دیگران باشد و برای رسیدن به اهداف و خواسته هایش از همه افراد انتظار داشته باشد تا در خدمت او باشند، این خواسته کم کم به جایی می رسد که قدرت خلاقیت را از او خواهد گرفت.
تأمین نیازهای بیش از 80میلیون جمعیت دور از دسترس نیست
قطعاً یکی از دلایلی که در چند سال اخیر میل به تک فرزندی را در جامعه ما بیشتر کرده است این باشد که زوج های جوان با این شعار که کیفیت بهتر از کمیت است؛ قصد دارند با داشتن تک فرزند بهترین امکانات و بیشترین فرصت را برای رشد و ارتقاء او بکار گیرند. اما غافل از اینکه ما به عنوان یک کشور اسلامی اکنون با جوانان و دانشمندان؛ متولد سال های شصت و هفتاد، که هرکدام در خانواده هایی دارای چند فرزند پرورش یافته اند توانسته ایم قله های افتخار را نه تنها در تمامی عرصه های علمی و هنری و... فتح کنیم درست مانند جوانانی که در دهه پنجاه به جبهه های دفاع مقدس رفتند و با قدرت ایمان و ایثار توانستند، چشم طمع دشمنان را تا همیشه تاریخ کور و دست متجاوز آنها را کوتاه کنند.
هنوز هم عرصه های مختلف دفاع به قول مقام معظم رهبری- دفاع همه جانبه- باز است و جبهه های آن نیازمند نیروی انسانی قوی، مخلص، با ایمان و ولایتمدار است.
حجت الاسلام والمسلمین هادی حسینی، با نگاهی متفاوت به قضیه افزایش نرخ تولد در کشور و دور شدن از تک فرزندی معتقد است که ایران اسلامی یک کشور پهناور، با امکانات بالقوه خوب و دارای مذهب تشیع است؛ مذهبی که هرچه تعداد متشرعین به آن بیشتر باشد، میزان قدرت و صلابت آن بیشتر بوده و قطعاً حرف های بسیاری در زمینه های مختلف خواهد داشت.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در این زمینه ادامه می دهد: باید بتوانیم با برنامه ریزی درست از منابع منحصر به فرد کشور در جهت تأمین نیازهای بیش از 80میلیون جمعیت کشور اسلامی را از وارد شدن به فاز سالمندی دور کنیم و این خواسته با حفظ منابع طبیعی و اعتقاد به رزاق بودن خداوند در جهت تأمین معاش خانواده و مسئولیت پذیری زوج ها در تربیت و پرورش کودکان... دور از دسترس نیست.
وی با بازخوانی حوادث اولیه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مهم ترین دلیل پیروزی و موفقیت نظام اسلامی را برخورداری از جوانان مؤمن و تحصیل کرده می داند و اظهار می کند: هم اکنون هم عرصه علوم مختلف در دستان جوانان دانشمند ما است و باید برای بروز و ظهور دانشمندان مسلمان در دوران های دیگر نیز برنامه ریزی کرد.
                                                                                               منیره توکلی    "

....................

نقل از روزنامه کیهان سه شنبه 26 اردیبهشت 1391 - شماره 20209  صفحه7

 آدرس مطلب :  http://kayhannews.ir/910226/7.htm

................

پی نوشت: نکته ایی که بسیار حائز اهمیت است این است که شعار "فرزند کمتر ،زندگی بهتر!!" از جمله شعارهایی است که علیرغم اینکه ظاهرا توسط کشور های پیشرفته برای ما بیان می شد، ولی در واقع توسط عوامل نفوذی و اتاق فکر های کشور های اسلام ستیز از جمله اسرائیل و... برای کشور ما بیان می شد تا جمعیت کشور مسلمان با اکثریت شیعه ی ما، رشدی منفی داشته باشد.

از جمله برهان های این گفته نیز این مطلب است که اگر این شعار خوب است ،چرا در رژیم غاصب صهیونیستی و سایر کشورهای استعمارگر توصیه به فرزند بیشتر داشتن می شود تا بدان جا که حتی بعضی کشورهای اروپایی برای داشتن فرزند بیشتر جایزه ها و حقوق اجتماعی بیشتری را در نظر می گیرند!؟

 

 

 

 
مادر.... رفت

 


بابا گفت: می ریم شاه عبدالعظیم زیارت، بعدش هم سر بازارچه یک دست کباب و ریحون، شیرینی خونه دار شدنمون می خوریم.
زینت گفت: آخ جون شیلینی!
مادر گفت: حالا بذار قولنامه رو بنویسیم تا بعدش
بابا کنار خیابان پارک کرد:
پس برو پول و بگیر تا طرف پشیمون نشده بریم بنگاه.
مادر از ماشین پیاده شد، سرش را از پنجره کرد تو:
- خواستیم بریم شاه عبدالعظیم مادرم رو هم ببریم، طفلک بعد از پدرم خیلی تنها شده.
و بعد منتظر جواب نشد. راه افتاد آن طرف خیابان که بانک بود
زینت گفت: بابا کباب و لیحون چه مزه ایه؟
من گفتم: مزه شاه عبدالعظیم می ده که هر وقت می ریم اونجا می خوریم.
پدر چشم غره رفت به من
زینت گفت: پس چلا بابا می گه شیلینه؟!
بابا سرش را خاراند انگار که بخواهد جواب ها را در سرش جا به جا کند.
زینت گفت: بابا من شیلینی می خوام و بعد شروع کرد به وراجی کردن: که اول شیلینی بخولیم بعد کباب و لیحون بعدش هم بلیم زیالت... تا چشمش افتاد به مادر که از بانک بیرون آمده بود.
زینت جیغ کشید: آخ جون مامانی اومد میلیم شیلینی بخولیم.
مادر با چشمهایش می خندید. پایش را که روی آسفالت سیاه خیابان گذاشت لبخند روی صورت بابا ماسید.
موتورسوار به مادر زد. م ا د ر ز م ی ن خ و ر د. مرد ترک نشین موتور پیاده شد، کیف مادر را گرفت، مادر کشیده می شد روی زمین، پ در ف ری اد م ی زد. مادر خودش را می کشید سمت ماشین، پدر فریاد می زد. مرد کیف را می کشید، مادر کیف را رها نمی کرد، پدر فریاد می زد. مرد لگد می زد، مادر چاقو می خورد، پدر فریاد می زد. مرد با ارثیه ی مادر رفت، مادر با چادر پاره روی زمین افتاده بود، پدر فریاد می زد...
در لابه لای همه صداها که دیگر نمی شنیدم یکی گفت:
بی غیرت زنشو تیکه پاره کردن باز از ماشین پیاده نشد.
پدر ضجه می زد.
¤¤¤
مادر چند روزی پیش ما ماند و بعد رفت. شب ها خواب پدرش را می دید و گریه می کرد و روزها هم چهره آن نامرد جلوی چشمش بود، لای گریه هایش می گفت:
من باعث شدم شما بی خانه بمانید.
اما پدر نه گریه می کرد نه حرف می زد. ساکت شده بود. بعد از آن روز حتی از خاطرات جبهه هم تعریف نمی کرد. فقط وقتی می رفتیم سر خاک مادر آرام اشک می ریخت.
قبر مادر در یک جای بخصوص است. اذیت می شوم وقتی برای رفتن به مزارش ویلچر بابا را از روی سنگلاخ هل می دهم.
اما تا حالا به پدر گله نکرده ام. 
                                                                        علیرضا قبادی

 

..................................................

 

 

نقل از روزنامه کیهان یکشنبه 24 اردیبهشت 1391 - شماره 20207  صفحه 10

 

آدرس مطلب: http://kayhannews.ir/910224/10.htm#other1004

 
پیامک های تبریک روز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) .(پیامک های تبریک روز مادر و روز زن)

 •    تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)

                - شعرها

1. زهرا که از فروغش عالم ضیا گرفته / دین نبی ز فیضش نشو و نما گرفته
مریم زمکتب او درس حیا گرفته / جشنی به عرش اعلی بهرش خدا گرفته . .

2. چه گویم در مقام تو , تو ای روح اهورایی , تو نور چشم خورشیدی تو زهرایی , تو زهرایی . . . میلاد حضرت زهرا (س) مبارک باد.

3.  فاطمه یعنی شرف،یعنی حجاب /فاطمه فخر زنان، روز حساب ،
فاطمه یعنی رضای کردگار  / شاهکار خلقت پروردگار.

             - نثرها

1. سالروز میلاد خجسته فاطمه زهرا (س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثرقرآن، همتای امیر مومنان و الگوی بی بدیل تمام جهانیان بر همه زنان عالم مبارک باد . .

2.  بیستم جمادی الثانی، سالروز ولادت اختر تابناک آسمان عصمت، فاطمه زهراسلام الله علیها بر تمام شیعیان و محبان ولایت مبارک باد.

3.

 • پیامک تبریک روز مادر

         -شعرها

1. ای مادر عزیز که جانم فدای تو / قربان مهربانی و لطف و صفای تو

تولد مظهر خلقت مبارک باد . . .

2. 

 

          -نثرها

1.  مادرم، خواستم خوشبوترین گل دنیا را برایت هدیه بیاورم، اما دیدم تو خوشبوترین گل دنیا هستی.
مادرم،ای عزیز تر از جانم، روزت مبارک

2.

     - اظهار محبت به مادر

1.  مادر ای لطیف ترین گل بوستان هستی ، تو شگفتی خلقتی
تو لبریز عظمتی ، تو را دوست دارم و می ستایمت .
دست بر دعا بر می دارم و از خدای یگانه برایت برکت , رحمت و عزت می طلبم

 

 

 • پیامک تبریک روز زن

        -شعرها

1.

 

          -نثرها

1.   همسرم عزیزم ، روز زن فرصتی برای ابراز عشق من به توست
و من با همه توانم صمیمانه تو را دوستت میدارم .

 2. دوست دارم همیشه همرنگ صداقت باشی .
روزت مبارک همسر عزیزم .بعد از خدا، تو تکیه گاه منی دوستت دارم . . .

3. همسرم روزت را تبریک گفته و هزاران هزار شاخه ی روز صورتی را به همراه تمام عشقی که موجودیم است تقدیمت می کنم.میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن مبارک باد

 • پیامک احادیث در مورد تکریم زن و مادر

              -تکریم زنان

1.  امام صادق(ع)می فرمایند:
خیر و برکت بیشتر بر محور وجود زن‌ها می‌چرخد.

2. 

 

              -تکریم مادر

1. پیامبر اکرم (ص) : هر کس پیشانی مادر خویش را ببوسد، از آتش جهنم دور می ماند .

2. امام صادق(ع)می فرمایند:
اگر دوست داری خداوند عمرت را زیاد کند پدر و مادرت را خوشحال کن.

3. پیامبر اکرم(ص) می فرمایند: هیچ کسی به سیمای پدر و مادرش نگاه محبت آمیز نمی کند، مگر اینکه خداوند متعال در مقابل هر نگاه او ثواب یک حج قبول شده به وی عطا می کند.

4.  پیامبر اکرم(ص) می فرمایند: بهشت زیر پای مادران است .
روزت مبارک مادر جان

 

 

         -تکریم همسر

1.

 

 • پیامک احادیث در مورد شخصیت حضرت فاطمه (س):

1.  امام زمان(ع)می فرمایند:
در دختر رسول خدا فاطمه (س) برای من سرمشق و الگویی نیکو است.

 

 •   روزمادر و یاد شهیدان

1.  ای دوست به حنجر شهیدان صلوات / بر قامت بی سر شهیدان صلوات

از دامن زن مرد به معراج رود / بر دامن مادر شهیدان صلوات . . .

 

 • میلاد حضرت زهرا (س) و مهدویت 

1.

 

 
عکس شهید داریوش رضایی نژاد به همراه فرزندش

تصویری از شهید رضایی با زیرنویسی زیبا و گویا، جهت پاسخ به طرح ادعای دوستی ایرانی ها با اسرائیل!!، در فیس بوک، که چندی قبل توسط اسرائیلی ها مطرح شده بود.

در زیر عکس نوشته شده:

 قهرمان من

شهید داریوش رضایی نژاد

توسط اسرائیلی ها کشته شد

دوستی با مردم اسرائیل!!

(عکس در اندازه ی بزرگ و اصلی در ادامه)
خاطره ای از شهید فاطمه جعفریان از زبان دوست نزدیکش :

زمان شاه بود
داشتیم با هم تو خیابون قدم می زدیم
یه خانوم بی حجاب داشت جلومون راه می رفت
فاطمه رفت جلو و بدون مقدمه ازش پرسید : ببخشید خانوم !
اسم شما چیه ؟
خانم با تعجب گفت :زهرا ،چطور مگه ؟
فاطمه خندید و گفت :هر دومون هم اسم حضرت زهرائیم
بعد پرسید :میدونی چرا روی ماشین ها چادر میکشن ؟
خانم که هاج و واج مونده بود ،گفت :لابد چون صاحباشون
می خوان سرما و گرما وگرد وغبار و اینجور چیزا به ماشینشون
آسیب نزنه
فاطمه گفت :آفرین !
من و تو هم بنده های خدا هستیم ،وخدا به خاطر علاقه اش به ما ،یه پوششی بهمون داده تا با اون از نگاه های نکبت بار بعضیا حفظ بشیم و آسیبی نبینیم.
...بعد ها که دوباره اون خانوم رو دیدم ،محجبه شده بود.منبع :کتاب کفش های به جا مانده در ساحل ،صفحه 17
ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه(س) دوم،

به اطلاع عزیزان می رسانیم:

به مناسب ایام فاطمیه (س) دوم ، برنامه های هیئت محبان الشهدا و هیئت پیروان شهدای کربلا در محله ی شهادت به قرار زیر می باشد:

1. هیئت محبان الشهدا

سخنران : حجت السلام حسینی سروری

مداحان : حاج روح الله سیفی، حاج محمد صادقی، کربلایی محسن جعفری

زمان: 4 و 5 و 6 اردیبهشت،ساعت 21 با قرائت زیارت عاشورا

مکان: خیابان شهادت، کوچه شهید کریم امیراحمدی، پلاک 7

2. هیئت پیروان شهدای کربلا

 این هیئت از یکشنبه شب به مدت هفت شب
،همراه با نماز مغرب و عشاء ،مراسم سخنرانی و عزاداری را برگزاری می نماید.

مکان: خیابان شهادت، انتهای کوچه ی شهید محرمی، روبروی خیابان شهید غیوری، حسینیه ی بزرگ پیروان شهدای کربلا

 
میان این همه  تبلیغ نامحسوس محصولات در متن های مثلا خبری (رپرتاژ آگهی)

 و این همه ترویج فساد با پوشش خبر رسانی!! و این همه انبوه اخبار بیهوده و زرد....

ترجیح می دهیم که مطالب اینجا اندک، ولی مفید باشد.....

کدام روزنامه و خبر گذاری فردا تیتر میزند!؟ ، این غم انگیز ترین خبر را که:

" این جمعه هم مهدی(عج الله تعالی فرجه) نیامد...."  ناراحت

ما هنوز خوب نیستیم....ما اگرچه مار نیستیم!!

لیک بهر عشق،

پای این قرار نیستیم

سر به دار نیستیم...

ما هنوز یار یار نیستیم....

 
سهم شما فقط یک گناه!!

طرح ترک میلیون ها گناه

جهت تعجیل در فرج امام زمان (علیه السلام)

لطفا قطع کننده این زنجیره نباشید!!

 

سهم شما فقط یک گناه

برای طراح این طرح زیبا و مبتکر این جملات با معنا  و این زنجیره،که نمیشناسیمشون، آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری می کنیم.

طرح با اندازه ی بزرگ و واقعی در ادامه ی مطلب
 • شعر ها

 

1تا که پرسیدم ز منطق عشق چیست ؟ / در جوابم این چنین گفت و گریست
 لیلی و مجنون همه افسانه اند / عشق تفسیری ز زهرا (س) و علیست (ع)

 
2. چه تعبیری خدا در نقطه دارد/ که تفسیری جدا هر نقطه دارد

به تعداد بهار عمر زهرا(س) / همین اندازه کوثر نقطه دارد. . .(سوره ی کوثر ۱۸ نقطه دارد)

 

3. نمایان شد ز خط آتش و دود / که جرم فاطمه حب علی بود

 پس از زهرا علی بی همزبان شد / اسیر امتی نامهربان شد . . .

  

4. از فاطمه اکتفا به نامش نکنید /نشناخته توصیف مقامش نکنید

 هر کس در او محبت زهرا نیست / علامه اگر هست سلامش نکنید

 

5. ای تاج سر عالم و آدم زهرا / از کودکیم دل به تو دادم زهرا 

 آن روز که من هستم و تاریکی قبر / جان حسنت برس به دادم زهرا . . .التماس دعا

  

6.  آن روز که پهلوی تو از کینه شکست / دل های مُحبّان تو در سینه شکست
تصویر تو را دِل علی آینه بود / اندوه تو سنگی شد و آیینه شکست . . .

 

7. از ازل تاج شرافت را به زهرا داده اند / مهر تایید شفاعت را به زهرا داده اند

آل حیدر یک طرف زهرای اطهر یک طرف / پاسداری از ولایت را به زهرا داده اند

 

8.  در جهان تا زنده ام گویم ثنای فاطمه / دست حاجت می برم سوی خدای فاطمه
گر برای درد بی درمان مداوا طالبی / رایگان درمان کند دارالشفای فاطمه . . .یا فاطمه الزهرا (س)

9.  آن روز که پهلوی تو از کینه شکست / دل های مُحبّان تو در سینه شکست
تصویر تو را دِل علی آینه بود / اندوه تو سنگی شد و آیینه شکست ...

10.   نگاه سرد مردم بود و آتش / صدا بین صدا گم بود و آتش
بجای تسلیت با دسته ی گل / هجوم قوم هیضم بود و آتش

  11.  الا ای چاه ، یارم را گرفتند / گلم، باغم، بهارم را گرفتند
میون کوچه‌ها با ضرب سیلی / همه دار و ندارم را گرفتند...

 

 12عمریست رهین منت زهرائیم / مشهور شده به عزت زهرائیم

 مُردیم اگر به قبر ما بنویسید / ماپیر غلام حضرت زهرائیم . . .

 

13.  چنان داغت دلم غمناک کرده / که دست من تو را در خاک کرده

  بجایت زینب مظلومه تو / غبار غم ز رویم پاک کرده

 

14.  کاش از شوقم چنان مرغ سحر / می‌زدم گرد مزارش بال و پر

 می‌شنیدم ناله‌های غربتش / می‌پریدم تا کنار تربتش . . .

 

15.  هرچه باشد من نمک پرورده ام / دل به عشق فاطمه خوش کرده ام

 حج من بی فاطمه بی حاصل است / فاطمه حلال صدها مشکل است . . .

 

16.  پیغمبری که عمری، غم خوار امتش بود / روی کبود زهرا (س)، اجر نبوتش بود ؟؟... شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد

17.  کشته شد محسن و آنان که تماشا کردنند / سند تیر به اصغر زدن امضاء کردنند. . .ایام جانگداز شهادت مظلومانه ی حضرت فاطمه (س) تسلیت باد

 

 18.  باد پاییزی اگر برگ خزان را می برد / مهر زهرا هم گناه شیعیان را می برد. . .شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد

 

19.  ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت  / زهرایی و خورشید غبار قدمت

کی گفته که تو حرم نداری بانو؟  / ای وسعت دلهای شکسته ، حَرَمت . . .

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد

 

20. در مَجد وشرف یکّه و تنها هستی  / در فخر تو بس ، اُمّ ابیها هستی

مریم که مقدس شده یک عیسی داشت  / تو مادر یازده مسیحا هستی . . .

 

21.  من با که گویم این که بهارم خزان شده / ماهم به خاک تیره غربت نهان شده

بانوی بی نشان که به هرسو نشان ز اوست / رفت از برم به قامت همچون کمان شده

 

22. آنان که غمار عشق را می بازند  / در سینه بنای حسرتی می سازند

بنگر به قداست و صفای گل سرخ /  سادات جهان به فاطمه (س) می نازند

 

23. رفتی تو و زینبت ز غم می سوزد / آتش ز نوایش به دلم افروزد

این خانه عزاخانه شود بار دگر / هر گاه نگاه خود به در می دوزد...شهادت حضرت زهرا (س) بر شما تسلیت باد

24. غُربت آبادِ دیار آشناییها، بقیع! / همدم دیرینه غم هاى ناپیدا بقیع!

در تو حتّى لحظه ها هم بى قرارى مى کنند / اى تمام واژه هاى درد را معنى، بقیع!

 

 • جمله ها

1.  السلام علیک ایتها الصدیقه الشهیده....شهادت بانوی دوعالمفحضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد.

2. ایام شهادت بانوی دوعالم،حضرت فاطمه زهرا(س) بر شما و خانواده ی محترم تان تسلیت باد.

3. خزان زود هنگام و کبود شدن یاس بوستان پیامبر ، تسلیت باد .

4.  بر حاشیه‌ی برگ شقایق بنویسید /  گل، تاب فشار در و دیوار ندارد

 

 

 • احادیث فاطمیه

1. حضرت محمد (ص) : فاطمه پاره تن من است . هر که او را بیازارد ، مرا آزرده خاطر کرده است و هر که او را شاد کند ، مرا نیز خوشحال نموده است .

2. پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: من نام دخترم را فاطمه (س) گذاشتم؛ زیرا خداوند، فاطمه (س) و هر کس که او را دوست دارد، از آتش دوزخ دور نگه داشته است.

 

3. امام صادق(ع) می فرمایند: هر کس به شناخت حقیقی فاطمه (س) دست یابد، بی گمان شب قدر را درک کرده است.

 

4. نیکی به پدر و مادر، موجب ایمنی از خشم الهی است . حضرت زهرا (س)

 

 

 • فاطمیه ی مهدوی

       -شعر ها

1. دل از غم فاطمه توان دارد، نه / و ز تربتِ او کسی نشان دارد، نه

آن تربتِ گمگشته به بَر، زوّاری / جز مهدی صاحب الزمان دارد، نه

 

2. الا طلیعه ی کوثر سفر بس است بیا / غروب غربت مادر سفر بس است بیا

بیا که چشم به راهت نشسته خاک بقیع / به جان فاطمه دیگر سفر بس است بیا

 

3. فاطمیه آمدوآن مونس و همدم کجاست؟ شمع میپرسد ز پروانه گل نرگس کجاست؟

در عزای مادرت یابن الحسن یکدم بیا ، تا نپرسد این جماعت بانی مجلس کجاست

 

 

      -نثرها

 1.خدایا به سوز دل مولا علی(ع) و به پهلوی بشکسته ی زهرای مرض(س)، ظهور ولی عصر(عج) را نزدیک بگردان .. آمین

 

 • جمله های اشخاص در رابطه با فاطمیه

1. دکتر شریعتی: «خواستم بگویم، که فاطمه دختر محمد است.دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه همسر علی است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه مادر حسین است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه مادر زینب است. باز دیدم که فاطمه نیست. نه، این‌ها همه هست و این همه فاطمه نیست. فاطمه، فاطمه است»